Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Karetní hra Motamo Junior - Jedním slovem

Kód: DJ05094
215 Kč 178 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Verze hry Motamo pro mladší děti - týmová hra pro rozvíjení slovní zásoby. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předměty, postavičky, zvířátka a mnoho dalšího, co je třeba v této hře popsat svým spoluhráčům. Ale pozor! Každý obrázek na kartě musíte popsat pouze jedním slovem. Obrázky jsou voleny co nejjednodušší, aby hru zvládly i mladší děti. Zvolte správné slovo pro obrázek a uhodněte všechny 4 obrázky na kartě, aby váš tým kartu získal.

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 4-6

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 40 karet
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 8,5 x 2,5 cm

Materiál: papír

Návod ke hře MOTAMO JUNIOR

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Komunikace a řeč
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.