Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Cubologic 16

Kód: DJ08576
535 Kč 442 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Hra na postřeh a trpělivost. Přesně zrekonstruujte obrázek na kartě výzvy pouze pomocí 16 kostek. || Od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro jednoho hráče. Dřevěný rám pomáhá dětem správně zasouvat kostky. Řešení problémů jsou uvedeny v brožuře. Ilustrace v retro stylu. Rozvíjí trpělivost a logiku. Pravidla hry v 10 jazycích.

Obsah:

  • 16 dřevěných kostek
  • 30 karet výzev
  • 1 dřevěný stojan

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Logika, Soustředění, Postřeh
Materiál: karton (papír), dřevo
Rozměry balení: 22 x 22 x 4 cm
Věk: 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.