Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Vilac | Dřevěná farma se zvířátky pro nejmenší

Kód: V2475S
820 Kč 678 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Velká farma s vkádacími zvířátky, vkládačka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné farma se zvířátky vhodná pro děti od 18 měsíců. Jednotlivá zvířátka se dají do farmy nejen vkládat, ale farma také poslouží jako jejich domeček pro nekonečné hry se zvířátky.

Rozvoj a tipy

Vhazování a vkládání procvičuje motorické schopnosti dětí, rozvíjí jejich prostorovou představivost a logiku. Zároveň farma podporuje rozvoj fantazie a slouží jako kulisa k různým hrám dětí se zvířátky.

Věk

2+

Obsah balení

  • farma
  • 8 dřevěných zvířátek

Další parametry

Rozměr balení: 21 x 19,5 x 20 cm

Materiál: dřevo, potištěno nezávadnými barvami

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.