Milí zákazníci, jsme přestěhovaní a vaše objednávky opět odesíláme pravidelně (po, st, čt). Děkujeme za trpělivost a přízeň, užívejte si krásné a hravé prázdniny!

POUKAZY: Darujte možnost volby

Milí zákazníci, konečně jsme se po letech rozhoupali a připravili pro Vás tolik žádané dárkové poukazy! V nabídce máme poukazy tištěné i elektronické, a to ve dvou provedeních a čtyřech částkách (250 Kč, 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč). Tištěné poukazy zasíláme na adresu nebo výdejní místo za cenu podle platného ceníku dopravy, poukazy elektronické zasíláme na e-mail a jejich výhodou je nulové poštovné a možnost objednání i na poslední chvíli. 

3

Nevíte si rady z výběrem dárku? Chcete udělat radost, ale nechat výběr na obdarovaném? Darujte poukaz na nákup v našem virtuálním obchůdku.

Tištěné poukazy

Tištěný poukaz lze objednat samostatně nebo s dalším zbožím. Cena dopravného se řídí všeobecně platným ceníkem. Na tištěný poukaz vám vypíšeme kód a datum platnosti. Můžeme doplnit také jméno obdarovaného - pokud máte zájem i o vyplnění jména, napište nám je do poznámky k nákupu. Pokud chcete údaje vypsat sami, vložíme k poukazu jen lísteček.

Elektronické poukazy

Elektronický poukaz lze objednat momentálně pouze e-mailem nebo telefonicky. Bude zaslán na e-mail po přijetí platby (převodem nebo kartou). Pro vyřízení objednávky po vás budeme potřebovat pouze e-mailový a telefonický kontakt a jméno. Poukaz je zasílám prázdný ve formátu PDF e-mailem. Kód a datum platnosti je obsahem e-mailové zprávy. Tisk a doplnění údajů je již na zákazníkovi.

Podmínky použití poukazu

  • Poukaz není vázán na jméno, pouze na uvedený kód, který zadáte v košíku u objednávky.
  • Poukaz uplatníte v e-shopu www.hrackyvzdelavacky.cz do uvedeného data (6 měsíců od koupě) a vztahuje se na hodnotu zboží bez dopravného.
  • V rámci jednoho nákupu je možné využít pouze jeden poukaz.
  • Je-li hodnota zakoupeného zboží nižší než nominální hodnota uvedená na poukazu, rozdílná hodnota se nevrací. Pokud nákup hodnotu poukazu převýší, rozdíl doplatíte formou platby dle vašeho výběru.
  • Poukaz není možné měnit za peníze.

Formát poukazu - 2 typy, preferenci lze zadat při objednání

  1. bílý C6/C5 (1/3 A4); rozměry 229 × 114 mm
  2. A5 s vánočním rámečkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení