Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Vilac | Vkládací domeček Farma

Kód: V7623
Novinka
Značka: Vilac
805 Kč 665 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Velká stavba se zvířátky s otvory pro jejich vkládání. Prozáří váš pokojíček a poskytne zázemí pro další hry. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti si s touto stavbou plnou zvířátek, která se bude také skvěle vyjímat v jejich pokoji, užijí spoustu zábavy. Vlastním tempem se naučí manipulovat se zvířátky tak, aby zapadla do příslušných otvorů. Jakmile jsou dílky na svém místě, lze je díky dvířkům snadno vyjmout. Děti si budou hrát rády i se samotnými s figurkami zvířat , zkoumat jejich tvary a využívat farmu jako součást svých dětských světů.

S dřevěnou farmou děti procvičí také řadu dovedností, jako je soustředění, zručnost, motorika, trpělivost a koordinace pohybů. Při zábavě se naučí rozpoznávat tvary, barvy a zvířata. Dřevěnou hračku pro rané učení malí dobrodruzi ocení, budou ji používat mnoho let, a to díky použitým materiálům - kvalitnímu dřevu, které je vysoce odolné proti nárazu, a použitým barvám, které jsou pro děti bezpečné. Závěs dveří je vyroben z pružného materiálu, který chrání dětské prsty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.89 kg
Co rozvíjí: Představivost, Motorika a zručnost
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 20 x 22,5 x 12
Věk: 2, 3, 4
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.