Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Xylofon Groovy beats

Kód: LE12254
460 Kč 380 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Tento dřevěný xylofon představuje ideální úvod do světa zvuků! || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento dřevěný xylofon představuje ideální úvod do světa zvuků! Děti ani nemusí umět číst noty, aby si mohly zahrát své první písničky na těchto zvonkohrách! Tónové čárky jsou barevně odlišeny a spolu s notami pomáhají dětem s jejich prvními hudebními skladbami. Dodává se s robustními paličkami z masivního dřeva.

Tento xylofon je díky svým jemným modrým barvám a moderním kontrastním barvám také vizuálním lákadlem pro orchestr v mateřské škole! Xylofon hravou formou trénuje akustické vnímání spolu se smyslem pro rytmus a prvním pochopením hudebních tónů a stupnic. Malí, začínající hudebníci tak mohou dát volný průchod své kreativitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební
Hmotnost: 0.48 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Hudba
Materiál: kov, dřevo
Rozměry: 25 x 12 x 6 cm, 17 cm, Ø 1.5 cm
Věk: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.