Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Ozdob si zvířátko - sada samolepek

Kód: MD4127
Novinka
Značka: MiDeer
205 Kč 169 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Sada 4 krásných samolepících pásek k dotvoření obrázků se zvířátky a různými motivy. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada s barevnými páskami Ozdob si zvířátko je ideální ke kreativnímu tvoření. Balení obsahuje knihu s 20 obrázky zvířátek a další motivy a k tomu 4 barevné lepící pásky. Hra spočívá v tom, že si vybereš obrázek a následně ho ozdobíš přiloženými barevnými páskami.  Hra podporuje dětskou zručnost a kreativitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Představivost, Kreativita a tvořivost
Rozměry balení: 30,5 x 21,5 x 0,4 cm
Věk: 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.