Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mideer | Hra Podmořské dobrodružství

Kód: MD2040
Akce Poslední kusy
Značka: MiDeer
330 Kč –9 %
MD2040 mideer podmorske dobrodruzstvi
330 Kč –9 % 299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Strategická hra na způsob domina pro dva malé i velké hráče. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strategická hra na způsob domina pro dva hráče. Dva hráči se střídají na tazích a pokládají na plán své dílky. Snaží se tak zbavit co nejvíce dílků. Pokud už ani jeden nemohou položit žádný dílek, hra končí. Hráč, kterému zůstalo v ruce méně zvířátek na dílcích, vyhrává žeton odměny. V případě remízy dostanou žeton odměny oba hráči. Hráči si mohou dát další kolo. Hráč, který má na konci nejvíce žetonů odměr, vyhrává.

Hráči a čas

Věk: 4+

Počet hráčů: 2

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • plán – 9 dílů puzzle
  • 30 „domino“ dílů
  • 8 žetonů odměn
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 25 x 5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hry
Hmotnost: 0.8 kg
Co rozvíjí: Plánování, Soustředění
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.