Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MAGNA-TILES® | Magnetická stavebnice Glow 16 dílů

Kód: MT-18816
870 Kč 719 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Rozšiřující sada s fosforeskujícími dílky pro vaši magnetickou stavebnici. Skládání je jednoduché a rozvíjí děti v mnoha oblastech. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativita jiskří ve tmě! Doplňte své stavby o tyto svítící dílky. Úžasná 32 dílná stavební sada, která je součástí rozrůstající se kolekce MAGNA-TILES®, je navržena tak, abyste objevili hodiny zábavy bez obrazovky a možnosti nápadité hry.  Dílky nejprve nasviťte slunečním nebo umělým světlem, poté vám budou ve tmě krásně zářit. V čem spočívá tajemství? Je to věda! Svítící dlaždice obsahují fosfor, bezpečný a přirozeně se vyskytující minerál, který po nabití energií vyzařuje světlo.

Benefity stavebnice:

 • Stavebnice Magna-tiles významně rozvíjí dětskou představivost, orientaci v prostoru a jemnou motoriku.
 • Rozvíjí kreativní myšlení, jazykové, kognitivní, motorické, sociální a emocionální dovednosti dětí.
 • Bezpečnost především - stavebnice jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty.
 • Jsou také dostatečně odolné proti rozbití, blednutí i poškrábání, aby vydržely roky stavění, ať už si děti hrají doma nebo venku.

Obsah balení:

 • 4 čtverce
 • 4 pravoúhlé trojúhelníky
 • 4 rovnostranné trojúhelníky
 • 4 rovnoramenné trojúhelníky
 • 1 LED světlo na klíče

 

Stavebnice Magna-tiles je vyvíjena a doporučena pedagogy, podporuje zábavné a interaktivní učení. Rodiče mohou bez obav nechat děti se stavebnicí samotné - výrobce velmi dbá na kvalitu a bezpečnost použitých materiálů a perfektní řemeslně zpracování. Magnetické stavebnice jsou oblíbeným dárkem, ke kterému nepotřebujete obrazovku, a přeci si užijete hodiny smysluplné zábavy. Děti i rodiče tyto magnetické stavebnice prostě milují!

Ostatní stavebnice tohoto typu z naší nabídky najdete ZDEStavebnice je kompatibilní i s dalšími sadami od značek Mideer, Magna-tiles, Coblo, Colormag či Connetix.

Vhodné pro děti od 3 let

barevna-magneticka-stavebnice

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické stavebnice
Hmotnost: 0.49 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Materiál: plast, magnet
Rozměry balení: 23 x 19 x 5 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podpořme děti ve smysluplném hraní. Magnetické stavebnice MAGNA-TILES® se řadí mezi moderní, tzv. "open ended" hračky, inspirují mladou mysl a pomáhají dětem rozvíjet dovednosti, které využijí v každodenním životě. Stavebnice podporuje děti v objevování a učení STEAM metodou a roste s věkem, schopnostmi a zájmy vašeho dítěte. Výstavba třpytivých staveb umožňuje dětem zažívat čistou radost ze hry každý den, při společném hraní doma či ve školách spojuje děti s lidmi a světem kolem nich a naplno využívá jejich představivost. A v neposlední řadě je také perfektně zabaví a vy si možná dáte i to teplé kafe. ;)

Značka MAGNA-TILES®, kterou vymyslel pedagog pro pedagogy, se zrodila ve školní třídě již v roce 1997. Z těchto skromných začátků se stala americkou jedničkou mezi magnetickými stavebnicemi a nepostradatelnou pomůckou pro rozvíjející se dětskou mysl.

Proč si vybrat magnetickou stavebnici MAGNA-TILES®:

 • Výrobky splňují bezpečnostní normy po celém světě včetně norem EN71, ASTM a CPSIA. Výrobce zaručuje, že všechny díly s jeho logem jsou maximálně bezpečné a prošly mnoha přísně hodnocenými zatěžkávacími zkouškami: Pádové zkoušky, Testování točivého momentu, Zkoušky tahem, Zkoušky stlačením, Tahová zkouška magnetů, Rázová zkouška magnetů, Zkouška namáčením magnetů, Analýza obsahu.
 • Samozřejmostí je bezpečnost použitých materiálů: dlaždice jsou vyrobeny z modifikovaného plastu ABS (neboli MABS), který neobsahuje BPA, ftaláty a toxické materiály.
 • Tvůrci firmy se považují za hravé snílky a stále přicházejí s inovacemi své stavebnice.
 • Všechny díly jsou navzájem vždy kompatibilní. Každá figurka v hracím systému MAGNA-TILES® přitahuje ostatní - a to není magie, ale věda!
 • Jediné, co potřebujete, je stavebnice a dětská energie. Žádná, televize, počítač, mobil či jiná obrazovka. Vystačíte si je s třpytivými díly a svou fantazií.
 • Stavebnice za dobu své existence sbírá také různá ocenění. Deník Wall Street Journal označil sady MAGNA-TILES® za jednu z nejlepších učebních hraček, získaly akreditaci STEAM toys a byly vybrány mezi finalisty soutěže Hračka roku 2022 (TOTY) a získaly další ocenění.

Aktivity ke stažení ZDARMA: na webu výrobce najdete zdarma ke stažení další materiály s aktivitami, které vám pomohou stavebnici ještě lépe využít. 

MAGNA-TILES® aktivity ke stažení