Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Efko | NIMBLE

Kód: 54954
340 Kč 281 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Je vaší doménou postřeh, vtip a pohotové rozhodování? Pak jste na nejlepší cestě za vítězstvím v NIMBLE! || Věk 12+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slovo 'Nimble' [čti nimbl] pochází z angličtiny a znamená „pohotový“. A to přesně vystihuje hlavní myšlenku hry. Žádné čekání na tah soupeře. Hrají všichni najednou. Hlavní je rychle se rozhodnout a díky tomu získat pro sebe co nejvíc bodů.

S touto hrou na žádné party ani oslavě neuděláte ostudu. Díky jednoduchým pravidlům se vyhnete dlouhému a otravnému pročítání návodu - činnosti, která dokáže kdejakou hru pohřbít ještě před jejím rozehráním. Stačí otevřít krabici a během pár minut už můžete mít za sebou několik kol. Jedná celá hra vás zabaví na deset minut, takže si za jeden večer můžete připsat pořádnou řádku vítězství. Žádné několikahodinové sezení nad nudným herním plánem, tahle hra má spád!

Šest důvodů pro NIMBLE:

 1. Snadná pravidla
 2. Neustále hrají všichni hráči, žádné čekání na tah soupeře
 3. Svižná hra - jedno kolo trvá 20 vteřin, jedna hra do 10 minut
 4. Kompaktní krabice, která se dá vzít kamkoli a nepřekáží
 5. Několik variant hry, díky kterým se můžete přizpůsobit schopnostem hráčů (nebo jejich momentálnímu stavu :-))
 6. Díky univerzálnímu principu se hodí do jakékoli společnosti (zahrajete si na party s rozjetými přáteli i doma s prarodiči)

Pravidla

Hra je rozdělena na jednotlivá kola. Každé začíná vrhnutím dvanácti písmenkových kostek. Následuje hod kostkou s čísly, který rozhoduje o výběru tématu. Těch je více než 300, nehrozí tak, že by se často opakovala a hra tak ztratila své kouzlo. Pak už stačí jen otočit přesýpací hodiny a zahájit tak smršť vtipných a bláznivých nápadů. Úkolem hráčů je během 20 vteřin vymyslet slova a slovní spojení, která se týkají vybraného tématu a začínají jedním z písmen, která padla na kostkách. Když se to hráči podaří, kostku si vezme a pokračuje ve vymýšlení dalších slov. Na konci kola si hráči sečtou body za získaná písmenka (každé má jinou hodnotu) a začne nové kolo. Vítězem je ten, kdo jako první získá 50 bodů.

Varianta hry

Máte rádi výzvy a hledání slov podle prvního písmene je podle vás brnkačka? Pak je pro vás určena varianta hry s názvem 'Borec'. V ní se vám bude hodit kostka 'Pořadí'. Jejím hodem určíte, zda budete hledat slova, která hozenými písmeny začínají, končí nebo je mají na druhé pozici. A to už je opravdová výzva!

PRAVIDLA KE STAŽENÍ

Hráči a čas

Věk: 12+

Čas: 10-20 min

Počet hráčů: 2-6

Obsah balení

 • 14 dřevěných kostek
 • 56 karet
 • 300 témat (5 kartiček pro vaše témata)
 • přesýpací hodiny
 • návod

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 15,5 x 4 cm

Materiál: papír

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Postřeh, Komunikace a řeč
Věk: 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Efko je tradičním českým výrobcem kvalitních hraček, výroba probíhá v Novém Veselí a Poličce. Sortiment Efka je zaměřen zejména na mladší děti, ale nezapomínají ani na další věkové skupiny. Mezi produkty nalezneme edukační sady karet se zpěvem a říkankami, Pexetrio, pexesa a puzzle pro nejmenší, hry na profese i první hry pro předškolní děti, na kterých se naučí ctít pravidla a strategicky myslet. Firma také "vzkřísila" tradičního Igráčka.