Asmodee | Koncept

Kód: ASCON01CZ
Značka: Asmodee
679 Kč 561 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Hra s asociacemi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncept je výborná deduktivní párty hra. Podaří se vám jen na základě graficky znázorněných symbolů přijít na to, jaký pojem soupeř představuje? Hra obsahuje úrovně obtížnosti od nejjednodušších běžných pojmů až po ustálené fráze a osobnosti.

Cílem je uhádnout slovo díky jeho udaným charakteristikám, které jsou však zadány pouze graficky a i opakovaně vybraný pojem je tedy možné vyložit více způsoby, zvláště, pokud hru hrajete s různými lidmi.

První hráč, který odhalí slovo či frázi, obdrží dva vítězné body. Body rovněž získá tým. Vítězem je hráč s nejvyšším počtem bodů. Hru lze nicméně hrát i jen pro zábavu bez použití bodů. Jak rychle jste schopni ostatním vyložit některý pojem?

Hra obsahuje:
hrací desku, 110 karet, 39 žetonů (27 v hodnotě "1", 12 v hodnotě "2"), 47 plastových figurek (1 otazník, 4 vykřičníky, 42 kostiček), misku na skladování, 2 referenční karty

Pozor! Hru je možné hrát i jen ve dvou hráčích a/nebo bez použití bodování. Pokud tedy netoužíte vyhrávat, ale chcete se jen bavit a snažit se co nejzajímavěji popsat herní pojem, plně doporučujeme tuto herní variantu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 2006 poskytuje společnost Asmodee přístup k některým z nejlepších a vždy velmi originálním hrám na trhu. Hry od Asmodee představují zábavu určenou jak pro děti tak pro dospělé.