Doprava kurýrem zdarma až domů, výhodná cena na pobočky Balíkovny a Zásilkovny. | Odesíláme každý den do ČR i SR. | Zkontrolujte vždy doručovací údaje a způsob dopravy a platby - a nezapomeňte na včasnou úhradu, aby vám mohl balíček brzy dělat radost! Info o objednávce najdete také v e-mailu - pokud něco nesedí, ozvěte se, objednávku spolu upravíme k vaší spokojenosti.

Asmodee | Koncept

Kód: ASCON01CZ
729 Kč 602 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Koncept je výborná deduktivní párty hra. || Věk 10+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncept je výborná deduktivní párty hra. Podaří se vám jen na základě graficky znázorněných symbolů přijít na to, jaký pojem soupeř představuje? Hra obsahuje úrovně obtížnosti od nejjednodušších běžných pojmů až po ustálené fráze a osobnosti.

Cílem je uhádnout slovo díky jeho udaným charakteristikám, které jsou však zadány pouze graficky a i opakovaně vybraný pojem je tedy možné vyložit více způsoby, zvláště, pokud hru hrajete s různými lidmi.

První hráč, který odhalí slovo či frázi, obdrží dva vítězné body. Body rovněž získá tým. Vítězem je hráč s nejvyšším počtem bodů. Hru lze nicméně hrát i jen pro zábavu bez použití bodů. Jak rychle jste schopni ostatním vyložit některý pojem?

Hra obsahuje:
hrací desku, 110 karet, 39 žetonů (27 v hodnotě "1", 12 v hodnotě "2"), 47 plastových figurek (1 otazník, 4 vykřičníky, 42 kostiček), misku na skladování, 2 referenční karty

Pozor! Hru je možné hrát i jen ve dvou hráčích a/nebo bez použití bodování. Pokud tedy netoužíte vyhrávat, ale chcete se jen bavit a snažit se co nejzajímavěji popsat herní pojem, plně doporučujeme tuto herní variantu.

Co hra rozvíjí a pro koho je vhodná

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Představivost, Logika, Znalost, Komunikace a řeč
Věk: 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ADC Blackfire Entertainment, s.r.o. je jeden z největších českých herních vydavatelů. Tradiční distributor sběratelských karetních her v posledních letech lokalizuje společenské hry z celého světa. Jako partner Asmodée Éditions vydává česky hry od Fantasy Flight Games, Days of Wonder, Libellud, Space Cowboys. Spolupracuje ale i s dalšími vydavateli jako Blue Orange Games, CMON, Schmidt Spiele.