Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Loto Dům a zahrada

Kód: DJ08192
Novinka
Značka: DJECO
290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Dětská ilustrovaná naučná hra s předměty co se nacházejí doma a na zahradě s přiřazováním a popisováním obrázků. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lotohra o předmětech co se nacházejí v domě i na zahradě. Vaším úkolem je si zapamatovat obrázek na desce a najít odpovídající dílek.
Skvělá vzdělávací a zábavná hra plná poznatků. Silné kartonové kartičky.

Naučte děti nové věci pomocí této hry, popisujte obrázky, učte se barvy či třiďte zobrazené věci dle různých kategorií. 

Obsah balení

  • 5 základních desek
  • 30 dílků s obrázky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Znalost
Materiál: karton (papír)
Počet hráčů: 1 - 5
Rozměry: 13 x 13 x 13 cm
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.