Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Hra s počítadlem Perlix

Kód: DJ08348
515 Kč 426 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Zábavná hra na procvičení počítání od 1 do 10 pomocí počítadla. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Početní hra s počítadlem na procvičení počítání od 1 do 10. Přiložené karty vyobrazují různé početní sestavy, které děti mají ukázat na svém počitadle. Děti si ověří správný počet po otočení karty, kde je uvedený výsledek.

Manipulace s počítadlem patří k základním technikám osvojování práce s čísly. Prohlubuje proces počítání a přepis čísel do množství.

Hráči a čas

Věk: 4+

Počet hráčů: 1 (dítě ve spolupráci s rodičem)

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 1 počítado
  • 20 oboustranných karet
  • pravidla

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 4 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy a hry pro jednoho
Hmotnost: 0.68 kg
Co rozvíjí: Znalost, Postřeh
Věk: 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.