Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Dřevěná zvířátka se šroubky

Kód: DJ06207
317 Kč 262 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Motorická hračka se šroubovacími dílky pro nejmenší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zašroubujte šroubky podle barev ke správnému zvířátku. Hračka z řady Basic.

Rozvoj a tipy

Hračka je určená dětem od dvou let pro rozvoj jemné motoriky. Nemusí však zůstat jen u toho, děti samy nebo s vaší pomocí jistě najdou mnohá další využití, z nichž se nejvíce nabízí tvoření příběhů, ale také popisovaní zvířátek a barev, počítání součástek a jejich správné přiřazení.

Věk

2+

Obsah balení

  • 10 dřevěných dílů - 5 zvířátek se šroubkem

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 20 x 3.5 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Znalost
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.