Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Djeco | Chrastítko nasazovací Medvídek Něžný

Kód: DJ06104
Česká hračka
Značka: DJECO
659 Kč 545 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Djeco | Chrastítko nasazovací Medvídek Něžný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věž s nasazovacími kroužky, z nichž některé jsou dřevěné a některé plastové chrasticí. Medvídek ukrývá včelku - najdete ji? A zvládnete složit medvídka zase dohromady?

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku a rozeznávání velikostí a posloupností. Chrasticí prvky a ukrytá včelka bude děti bavit.

Věk

18m+

Obsah balení

  • 8 dílů
  • dřevěná deska

Další parametry

Rozměry výrobku: 12 x 16 cm

Materiál: dřevo, plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.