Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Zvukostrom

Kód: TH731
Novinka
Značka: Tooky Toy
545 Kč 450 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Kuličková dráha, ze které budete mít i hudební zážitek. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněná kulička rozeznívá jednotlivé listy dráhy při dopadu na ně, a tak si můžete užívat její tóny. Každý list je jinak velký a proto můžete slyšet tóny od vysokých až po hluboké. Po dopadu pod strom zůstanou kuličky na místě díky ohrádce a nikam se nezakutálí. Děti si tak mohou pouštět kuličky a tříbit si své smyslové vnímání stále dokola. Zvukostrom je natřen netoxickými, výraznými duhovými barvami. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuličkové dráhy
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Postřeh, Hudba
Materiál: dřevo, plsť, sklo
Rozměry balení: 39 x 15 x 15 cm
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.