Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Požární stanice s dráhou v kufříku 18 ks

Kód: TJ460
Novinka
Značka: Tooky Toy
585 Kč 483 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Pro všechny malé hasiče! Hasičárna, dráha, hasičské auto či hasičský přístroj v praktickém rozložitelném kufříku. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Požární stanice s dráhou v kufříku nadchne každého malého hasiče. Kufřík je praktický, snadno se skládá a otevírá a nabízí spoustu zábavy. Dítě se s ním zabaví nadlouho díky hasičskému autu a dráze, po které jezdí, hasicímu přístroji, požárníkovi a mnoha dalším dřevěným kouskům, které patří na požární stanici. Když se děti unaví hraním, prostě vše vrátí do kufříku a díky madlu jej kamkoli snadno přenesou. Kufřík Požární stanice je vyroben z kvalitního kartonu, hračky zase z pevného, ​​dobře opracovaného dřeva natřeného netoxickými barvami. Sada obsahuje 18 ks hraček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svět kolem nás
Hmotnost: 1.8 kg
Co rozvíjí: Představivost, Plánování, Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Materiál: karton (papír), dřevo
Rozměry balení: 29 x 22 x 9,5 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.