Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Poketo | Pádové otázky (přehled)

Kód: OP029
Novinka Česká hračka
Značka: Poketo
50 Kč 41 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Přehledná oboustranná karta pro snadnější orientaci v tématu pádových otázek. Ideální pomůcka pro všechny třeťáky. || Od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přehledná oboustranná karta s pádovými otázkami a ilustračními příklady a častými předložkami v daném pádě na straně druhé. Karta umožňuje snadnější orientaci v tématu. Ideální pomůcka pro všechny třeťáky.

Tento přehledný seznam slouží žákům a žákyním třetích tříd jako pomůcka, když si ještě nejsou jisti pádovými otázkami. Snadno se díky ní zorientují a postupně si pořadí a znění pádových otázek zafixují.

Vytištěno na list tvrdého papíru o velikosti A5.

Karta je také součástí sady Pádové otázky - sada k procvičování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely a didaktické pomůcky
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Znalost, Komunikace a řeč
Materiál: papír
Rozměry: 21 x 14,8 cm
Věk: 8, 9, 10
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poketo - to jsou kapesní knížečky pro děti, jednoduché hry s českou abecedou a vyjmenovanými slovy či omalovánky. "V Poketu ve všem, co děláme, usilujeme o jednoduchost, estetičnost, ekologičnost, zábavu a kreativitu v učení." říká trojice autorek Martina, Pavla a Adéla.

Miniknížky s tématy, které jsou dětem blízké, vezmete kamkoliv s sebou - do batůžku na cestu vlakem, k lékaři, do auta. Autorkám tento formát na českém trhu chyběl, proto se rozhodly vytvořit pro své děti vlastní knihy s originálními příběhy a autorskými kresbami. Díky zvoleným tématům doprovází knížečky děti od prvních slov až po první čtení.

Následovala školní docházka a s ní i nová otázka: Jak zpestřit a ulehčit učení české abecedy? Tak vzniklo pexeso, domino a sady kartiček i k vlastnímu vybarvení. Na tvorbě jednoduché ťapačky pro rozvoj slovní zásoby - Písmenožrouta - se pak podílely i děti autorek.

Ve třetí třídě se kamenem úrazu stávají vyjmenovaná slova. Jak se má někdo něco učit, když polovině výrazů nerozumí? Od toho tu jsou ilustrovaná vyjmenovaná slova! Pro rozvoj fantazie a soustředění nabízí Poketo sady k vlastnímu tvoření a deskové hry.