Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Petitcollage | Puzzle s bludištěm Náš domov

Kód: PTC259
330 Kč –9 %
PTC259 1
330 Kč –9 % 299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Kombinace dětského puzzle s velkými díly a hmatového bludiště. || Od 2,5 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Desetidílné puzzle pro děti cca od dvou a půl let s průřezem místnostmi v domečku. Dítě nejprve složí celé puzzle a pak prstem projíždí cestičku skrze dům. Cestou může hledat 20 předmětů ukrytých na různých místech v domě a popisovat při tom svou cestu, co potkává atd. Vyrobeno z recyklovaného papíru a potištěno rostlinnými barvivy.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. U puzzle duo a trio se zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah, můžete si s nimi zahrát i pexeso.

Věk

2,5+

Obsah balení

  • 10 dílů

Další parametry

Rozměry balení: 35 x 16 x 4 cm

Rozměry složeného obrázku: 53 x 21 cm

Rozměry dílků: 10 x 10 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy a hry pro jednoho
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma používá pro výrobu svých hraček obnovitelné materiály ze zodpovědných zdrojů, jako je recyklovaný karton či bambus a jiné dřevo, a stoprocentně netoxická rostlinná barviva s certifikáty, vyhýbá se plastům a snaží se o udržitelnost.