Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Samolepky sada - Oceán

Kód: MD4063
Akce
Značka: MiDeer
166 Kč –24 %
4063 samolepky sada ocean 2LH
166 Kč –24 % 125 Kč 103 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Nalepování samolepek podporuje jemnou motoriku a zručnost. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato knížečka je určena všem, co rádi nalepují. Knížečku si můžete rozložit na obraz o délce 105 cm a výšce 25 cm, z jedné strany jsou jednotliví živočichové a z druhé výjev v oceánu. A k tomu je v setu 4 ks papíru nálepek, které jsou různě barevné a obsahují více jak 600 ks malých nálepek. Nálepky nalepujte na správné místo podle barev a tvarů.

Dítě se učí rozpoznávat barvy, tvary a zvířátka.

Věk

3+

Obsah balení

  • šablona 105 x 25 cm
  • přes 600 ks samolepek

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 17,5 x 1cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.