Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Náhradní kotoučky do baterky - promítací pohádky Zelené nové (5)

Kód: CT1181
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Čtyři samostatné kotoučky s pohádkami do vaší promítací baterky. Šípková Růženka, Husa a zlaté vejce, Žabí princ a Jack a fazole. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další kotoučky s pohádkami do vaší promítací baterky.

Umístěte do baterky jeden z kotoučků a promítněte si na zeď či strop pohádku před spaním. Promítejte pohádky v baterce miminkům, s většími dětmi pak vymýšlejte příběhy a složitější zápletky.

BALENÍ NEOBSAHUJE BATERKU.

Obsah balení

  • 4 kotoučky s barevnými příběhy: Šípková Růženka, Husa a zlaté vejce, Žabí princ a Jack a fazole.   

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní kotoučky do promítaček
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Představivost, Komunikace a řeč
Kotouček: ø 3 cm
Materiál: PVC
Rozměry balení: 7,5 x 7,5 x 1 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.