Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mideer | Barevné samolepky - sada Sladkosti

Kód: MD4006
45 Kč 37 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Malá sada krásných samolepek (nejen) pro děti. Ideální k vašemu tvoření či jako drobný dárek pro radost. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná sada tematických samolepek z PVC - snadno je nalepíte nejen na papír, ale můžete je použít i na sklo, keramiku, obklady a další povrchy. Navíc jsou samolepky vyrobeny z PVC, a jsou tak voděodolné!

Při lepení děti procvičují motorické dovednosti, představivost a v neposlední řadě rozvíjí fantazii. Máme také další sady s různými tématy.

Věk

5+

Obsah balení

  • 18 ks voděodolných nálepek

Další parametry

Rozměry balení: 11,5 x 17 cm

Materiál: papír, PVC

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Hmotnost: 0.02 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.