Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mideer | Barevná magnetická stavebnice Závodní okruh - 115 ks

Kód: MD6395
Novinka
Značka: MiDeer
2 183 Kč 1 804 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Nádherná magnetická stavebnice rozzáří váš den a zabaví na dlouhé hodiny. Závoďte na třpytivém okruhu! || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pestrobarevná magnetická stavebnice od Mideer polahodí oku estéta a zabaví děti (i vás ;)) na dlouhé hodiny. Tato sada obsahuje 115 dílů - vše pro stavbu 43 typů závodních drah dle předloh a nespočet dalších dle vaší fantazie. 

A to není vše! Sada obsahuje i 2 speciální autíčka, se kterými děti mohou závodit na vlastní vyrobené autodráze. Jednotlivé dílky disponují drážkami pro jízdu autíček a díky průhledným živým barvám celá autodráha vytváří dojem magické stavby.

Dílky se vyznačují svoji vysokou kvalitou zpracování. V každém dílku je bezpečně uzavřeno 6-8 magnetů. Dílky jsou průhledné a krásně barevné, při kontaktu se světlem působí až magicky.

Tuto sadu lze využívat samostatně, nebo ji spojit s dalšími sadami, viz níže.

Ostatní stavebnice tohoto typu z naší nabídky najdete ZDEStavebnice je kompatibilní i s dalšími sadami od značek Mideer, Magna-tiles, Coblo, Colormag či Connetix.

Obsah balení:

  • 115 ks dílků (7 ks dlouhých rovných kolejnic, 6 ks krátkých rovných kolejnic, 10 ks 90° zatáček kolejnic, 6 ks dlouhých šikmých kolejnic, 2 ks závodních autíček, 50 ks svislých pilířů na stavbu mimoúrovňové dráhy, 25 ks vodorovné rampy na lepší stabilitu pilířů, 9 ks dopravních značek (3 ks kruhového tvaru, 3 ks čtvercového tvaru, 3 ks trojúhelníkového tvaru), 1 ks archu samolepek na polep dopravních značek)
  • návod na stavby závodních okruhů (celkem 43 typů závodních okruhů řazených dle složitosti stavby)
  • sáček na ukládání stavebnice

Baterie NEjsou součástí balení - do každého auta je potřeba 1 AA baterie.

Rozměry balení: 44 cm x 36 cm x 7,5 cm

Vhodné pro děti od 3 let

barevna-magneticka-stavebnice

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické stavebnice
Hmotnost: 2.5 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Materiál: plast, magnet
Rozměry balení: 44 x 36 x 7,5 cm
Rozměry dílků: 7,5 x 7,5 cm (základní čtverec)
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.