Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Kuličková dráha pro nejmenší Strom

Kód: TK735
Novinka
Značka: Tooky Toy
460 Kč 380 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Zábava pro nejmenší na rozvoj koordinace ruka-oko v krásně barevném provedení. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací kuličková dráha pro nejmenší v podobě pestrobarevného stromu, který děti zabaví díky jednoduchému principu. Dráha se skládá ze 7 dílů, které jde jednoduše spojit dohromady. Strom je vysoký 40 cm a základna má průměr 17,5 cm. Tato velikost je pro malé děti naprosto ideální.

Princip kuličkové dráhy je jednoduchý. Ke hře jsou k dispozici 4 velké kuličky s roztomilými motivy a barevná dráha zakončená trávníkem s ohrádkou, díky tomu se kuličky nerozkutálí do neznáma.  Kuličková dráha pomáhá rozvíjet koordinaci ruka-oko a učí děti zábavným způsobem konceptu příčiny a následku. Hračky pro děti Tooky Toy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pro děti bezpečné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuličkové dráhy
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Logika, Postřeh
Materiál: plast, dřevo, plsť
Počet dílů: 10
Rozměry balení: 44 x 18 x 18 cm
Věk: 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.