Vaše objednávky odesíláme pravidelně (po, st, čt) z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů! | AKCE: 5% sleva s kódem VZDELAVACKY (pro objednávky nad 1000 Kč)!

Djeco | Ztraceni v žaláři (Dungeon Logic)

Kód: DJ08570
Novinka
Značka: DJECO
439 Kč 363 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Logická hra - najdete cestu ven z podzemní kobky? || Od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logická hra ve 4 stupních obtížnosti. Řeš jednotlivé výzvy a poskládej si cestu ven z podzemního žaláře. Úniková cesta se skládá z karet podobně jako domino.

Hra je určena pro 1 hráče, ale lze ji hrát také kooperativně ve více hráčích. Řešení jednotlivých výzev jsou obsahem hry.

Hráči a čas

Věk: 8+

Počet hráčů: 1 (nebo případně kooperativně pro víc hráčů)

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 4 části herní desky ke složení
  • 40 karet s výzvami (ve 4 obtížnostech)
  • 4 destičky se vstupními dveřmi
  • 24 destiček s průchody
  • 1 kartička s cílovým výstupem
  • 8 kartiček s překážkami (2 zdi, 2 draci, 2 zavřené dveře, 2 zamknuté truhly)

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 4 cm

Materiál: papír/karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické hry
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Logika, Soustředění
Věk: 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.