Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Výtvarná sada Pod mořem

Kód: DJ08647
Akce
Značka: DJECO
476 Kč –16 %
DJ08647 djeco výtvarná sada pod mořem
476 Kč –16 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Obrázky z podmořského světa k domalování podle čísel. || Od 7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje 4 předlohy na tvrdém kartonu, které děti domalují podle čísel, 8 profesionálních fixů se štětečkem z jedné strany pro větší plochy a s ostrým hrotem pro detailní kresbu, a detailní ilustrovaný návod. Hotové obrázky lze zarámovat a krabička Vám zůstane pro uchovávání různých pokladů.

Věk

7+

Obsah balení

  • 4 předlohy
  • 8 fixů
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 23 x 4 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Omalovánky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost
Věk: 7, 8, 9, 10, 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.