Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Uspávací hra - Hurá do postýlky! 

Kód: DJ05176
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Milá hra pro nejmenší děti, se kterou se bude krásně usínat. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milá hra pro nejmenší děti, se kterou se bude krásně usínat! Sbírejte karty, uložte panáčka do vystlané postýlky a až usne, vyberte si odměny uvedené na kartách: pusinky, pohlazení, polechtání... Cílem hry pro dítě je nasbírat co nejvíce karet se symboly polibků, písniček, pošimrání aj. ještě před tím, než si vytáhne karty „prostěradlo“, „polštář“ a „přikrývka“, kdy hra končí. Cílem hry pro dospělého je pak přimět dítě, aby po skončení hry šlo v dobré náladě a bez řečí spát, a strávit s dítětem před spaním hezký společný čas plný mazlení.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 2

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 2 panáčci
  • sada karet
  • peřinka
  • praktická krabička - postýlka

Další parametry

Rozměry balení: 15,5 x12 x 3 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Plánování, Soustředění
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.