Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Puzzle Veselé kočičky

Kód: DJ01678
345 Kč 285 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
18.5.2021

Vkládací puzzle, kočička na sebe obléká oděv či uniformy typické pro různé profese.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vkládačka, děti sestavují kočičku do rámečku – správné profese, nebo jejich kombinace. Sada obsahuje 6 trojdílných kočiček.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. 

Skládejte profese správně, nebo dělejte kombinace profesí dle vlasních zadaných kritérií. Popiště si detaily na obrázcích, např. co je na kočičce typické pro doktory, indiány, princezny atd., rozvíjejte povídání dále dle fantazie či na základě zkušeností dítěte s danou profesí/postavou.

Věk

2+

Obsah balení

  • 18 dílů
  • Dřevěná krabička

Další parametry

Rozměry balení: 13 x 16 x 6 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 14.5.2020
Moc hezka hracka

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.