Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Puzzle Veselé kočičky

Kód: DJ01678
359 Kč 297 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Vkládací puzzle, kočička na sebe obléká oděv či uniformy typické pro různé profese.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vkládačka, děti sestavují kočičku do rámečku – správné profese, nebo jejich kombinace. Sada obsahuje 6 trojdílných kočiček.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. 

Skládejte profese správně, nebo dělejte kombinace profesí dle vlasních zadaných kritérií. Popiště si detaily na obrázcích, např. co je na kočičce typické pro doktory, indiány, princezny atd., rozvíjejte povídání dále dle fantazie či na základě zkušeností dítěte s danou profesí/postavou.

Věk

2+

Obsah balení

  • 18 dílů
  • Dřevěná krabička

Další parametry

Rozměry balení: 13 x 16 x 6 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Profese
Hmotnost: 0.4 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OZ Avatar autora | 14.5.2020
Moc hezka hracka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.