Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Oboustranné domino - Malá zvířátka

Kód: DJ08255
Novinka
Značka: DJECO
289 Kč 239 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Klasická hra domino v roztomilém barevném provedení. Z jedné strany spojujete zvířátka a z druhé klasicky body. | | Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická hra domino v roztomilém barevném provedení se zvířátky a kytičkami. Z jedné strany spojujete tělíčka zvířátek, ze strany druhé pak můžete hrát klasickou hru domino s body. Hru může rodič doplnit o další aktivity.

Kartičky jsou vyrobené z pevného kartonu. Nezničí se a snadno se uchopí i malou ručičkou. Balení - pevná krabička s uchem. Vyrobeno z papíru a kartonu s certifikací FSC®.

Rozvoj a tipy

Jedna z prvních her pro rozvoj matematických dovedností - dítko se učí počítat a přikládat k sobě správné dílky. Lze také procvičovat barvičky a vyobrazená zvířátka pojmenovávat, třeba i v cizím jazyce. 

Obsah

28 domino karet

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hry
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Znalost
Materiál: karton (papír)
Počet hráčů: 2
Rozměry balení: 12 x 12 x 12 cm
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.