Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Metalická mozaika Karibik

Kód: DJ09427
Novinka
Značka: DJECO
369 Kč 305 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Vytvořte krásně třpytivé obrázky s mořskými tvory. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato mozaiková sada nadchne všechny děti, které milují tvoření obrázků pomoci lepení malých čtverečků. Mořští živočichové se díky lesklým dílkům budou krásně třpytit.

Při této kreativní zábavě dítě rozvíjí představivost, paměť a jemnou motoriku.

Sada obsahuje 4 ilustrované karty (ryby, mořští koníci, želva a rejnok), 12 listů metalických čtvercových pěnových samolepek a 1 barevná brožura s pokyny krok za krokem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvořivost a kreativita
Hmotnost: 0.45 kg
Co rozvíjí: Představivost, Kreativita a tvořivost, Paměť, Motorika a zručnost
Materiál: karton (papír), plast
Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 4 cm.
Věk: 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.