Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Dřevěné kostky Puzz-Up Moře

Kód: DJ01913
385 Kč 318 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Puzzle ve formě dřevěných stohovatelných kostek s obrázky mořských zvířátek. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka od Djeca představuje stohovatelné dřevěné kostky s obrázky mořských zvířátek, které stavíte pomocí dřevěných vodících kolíků na sebe. Děti mohou seskládat celkem čtyři obrázky v krásných ilustracích zvířátek žijících u moře.

Věk

3+

Obsah balení

  • 9 dřevěných kostek
  • 1 dřevěný stojánek s kolíky
  • 4 kartičky s obrázky

Další parametry

Rozměry balení: 14 x 14 x 4,5 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Představivost, Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.