Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Černý Petr Mistigri

Kód: DJ05105
210 Kč 174 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Karetní hra Černý Petr s unikátními obrázky. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavá obdoba klasické karetní hry Černý Petr s krásně malovanými kartami, kde správné dvojice tvoří dohromady obrázek jako puzzle.

Karty se rozdají všem hráčům, kdo má již v tuto chvíli nějaké dvojice stejných karet, odloží je stranou. Hráč na tahu vytahuje kartu z ruky hráče sedícího po pravici. Pokud si vytáhne kartu do páru, odloží jej stranou. Pokračuje hráč po levici. Vyhrává hráč, který se jako první zbaví všech karet z ruky. Hráč, kterému nakonec zůstane v ruce jen Černý Petr - kočka - prohrává.

Nejenže dvojice tvoří celistvý obrázek, ale samotné obrázky také znázorňují různé situace, které posunují hru mezi hračky multifunkční - povídejte si o kartičkách, popisujte situaci, vymýšlejte, jak k ní došlo, seřaďte několik dvojic za sebou a vymyslete bláznivý příběh, popište si barvy, tvary a předměty, vymyslete synonyma...

Hra obsahuje 33 fosforeskujících karet.

Hru je možné hrát již od 2 hráčů, ale doporučujeme raději 3 a více.

Návod ke hře MISTIGRI

Doplňkové parametry

Kategorie: Minihry a hry na cesty
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.