Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Blackfire | Ponožkožrouti

Kód: LFSSM01CZ
649 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Pomozte skřítkům v hledání ztracených ponožek a zjistěte, co se skrývá v zavřených místnostech uvnitř krabice! || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomozte skřítkům v hledání ztracených ponožek a zjistěte, co se skrývá v zavřených místnostech uvnitř krabice! V tomto domě už nejde najít jediný kompletní pár ponožek! Zase je celý zamořený těmi prokletými příšerkami. Pomozte statečným a pracovitým skřítkům zjednat pořádek.

Prohledejte zásuvky a skříně, najděte ponožky a buďte první, kdo poskládá tři páry. Ale pozor na příšerky! Ty jsou celé dychtivé sebrat každou osamocenou ponožku. Nebo ještě lépe, pošlete je na své soupeře! Prozkoumejte dům, otevřete další místnosti, najděte užitečné předměty a postavte se novým výzvám!

Hráči se během hry snaží najít 3 páry chybějících ponožek, ale musí si dát pozor na všudypřítomné příšerky, které se je snaží o tyto ponožky obrat a odnést si je do svých doupat. Není radno podcenit i své soupeře a hlídat si ponožky i před nimi!

Po skončení hry dostane vítěz možnost vylepit samolepku ponožky do vnitřku krabice na symbol ponožek. Po několik hrách tak budou hráči schopni otevřít uvnitř krabice nové místnosti a objevit nové tajné herní komponenty a další varianty hry.

Pro 2-4 hráče od 6 let, hra trvá cca 20 minut

Jak na hru:

  1. Najděte dílky ve své barvě a posbírejte ponožky.
  2. Pohybujte příšerkami, házejte kostkami a seberte ponožky svým soupeřům.
  3. Složte tři páry ponožek a staňte se vítězem!
  4. Odemykejte nové místnosti pomocí samolepek a objevujte nové tajné komponenty hry.

Obsah balení: 3D herní plán, 4 figurky příšerek, 4 figurky hráčů, 4 karty hráčů, 36 dílů herního plánu, 16 žetonů, 40 ponožek, 4 kostky příšerek, 1 barevná kostka, 1 váček, 1 arch samolepek, 1 česká pravidla + pravidla obměny hry, 1 plán domu se 4 zavřenými místnostmi

Rozměry balení: 24 x 24 x 7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické a budovatelské hry
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Soustředění
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ADC Blackfire Entertainment, s.r.o. je jeden z největších českých herních vydavatelů. Tradiční distributor sběratelských karetních her v posledních letech lokalizuje společenské hry z celého světa. Jako partner Asmodée Éditions vydává česky hry od Fantasy Flight Games, Days of Wonder, Libellud, Space Cowboys. Spolupracuje ale i s dalšími vydavateli jako Blue Orange Games, CMON, Schmidt Spiele.