Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Blackfire | Dobble Večerníček

Kód: DOBVER01CZS
Česká hračka
Značka: Blackfire
375 Kč 310 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Oblíbená postřehová hra plná známých českých hrdinů z večerníčků. Dětská párty může začít! || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neexistuje snad nikdo, kdo by neměl rád oblíbený dětský pořad Večerníček. Již přes půl století baví malé i velké diváky u nás i na Slovensku. Připomeňte si společně s celou vaší rodinou oblíbené postavičky z pohádek a užijte si tu nejlepší postřehovou zábavu. Bob a Bobek, loupežník Rumcajs, Ája a maxipes Fík, Edudant a Francimor a mnoho dalších oblíbených postav z Večerníčků, jak je znáte.

Rychlost, postřeh, reflexy! Buďte první, kdo najde shodný symbol na dvou kartách! Dobble, to je 57 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu.

Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla, vysvětlená doslova za pár sekund.

Originální hra Dobble baví děti i dospělé po celém světě. Prostě všechny, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas ani náladu pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a jednoduše umožňuje mít hru vždy u sebe.

Vyzkoušejte i vy postřehový fenomén Dobble a jistě budete překvapeni, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

Obsah balení:

  • 55 karet v plechové krabičce
  • 1 česká a slovenská pravidla

Hra není originálně česká, ale zařadili jsme je do kategorii českých her a hraček s ohledem na téma, které zobrazuje. :)

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJNOVĚJŠÍ
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Znalost, Postřeh
Čas hraní: 15 minut
Jazyk: čeština, slovenština
Počet hráčů: 2 - 8
Rozměry: 13 x 7,5 cm
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ADC Blackfire Entertainment, s.r.o. je jeden z největších českých herních vydavatelů. Tradiční distributor sběratelských karetních her v posledních letech lokalizuje společenské hry z celého světa. Jako partner Asmodée Éditions vydává česky hry od Fantasy Flight Games, Days of Wonder, Libellud, Space Cowboys. Spolupracuje ale i s dalšími vydavateli jako Blue Orange Games, CMON, Schmidt Spiele.