Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

4bambini | Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky

Kód: 4BAM16
Česká hračka
Značka: 4bambini
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Vezměte děti na dobrodružnou výpravu s ilustrovanou hrou. Poznávejte abecedu s předškoláky i školáky a bavte se! || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální česká, velkoryse ilustrovaná hra pro poznávání abecedy a hraní nejen s češtinou. Vezměte předškoláčky či malé školáky na dobrodružnou výpravu do světa písmen, slov a příběhů. Šest živě ilustrovaných desek s vtipnými detaily a 109 karet s písmeny a nadřazenými pojmy nabízejí nepřeberné množství her a aktivit.

  • Chcete se společně pobavit? Vyberte si ze zábavných akčních her s písmeny a slovy.
  • Potřebujete s dětmi pracovat na poznávání abecedy, rozvoji vyjadřovacích schopností či angličtině? Inspirujte se tipy na hravé aktivity, které si snadno přizpůsobíte podle věku a počtu dětí, aktuální nálady či potřeb.

Herní desky jsou tématicky zaměřené na prázdniny, školu, město, pohádkový svět, vesmír a sport.

Aktivity jsou převážně nesoutěžní, poznávací, cílem je vědomé procvičování jazykových dovedností. Hry jsou určené především pro čas v rodině a jsou soutěživé, jejich cílem je společná zábava, během níž si však děti hravě a vlastně nenápadně procvičují slovní zásobu, postřeh či výslovnost. Téměř všechny hry a aktivity můžete s dětmi zkoušet i v anglickém či jiném jazyce.

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2-5

Doba hry: 20 min

Obsah balení

  • 3 oboustranné ilustrované desky
  • 109 karet
  • 40 kostiček
  • 15 her v několika variantách
  • inspiraci pro hry s logopedií
  • češtinou a cizími jazyky

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 19 x 4 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Znalost, Komunikace a řeč
Věk: 5, 6, 7, 8, 9
5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
ZK Avatar autora | 21.11.2022
Žádné wau jsme tedy neprožili. Myslím, že musím velmi aktivně s dětmi pracovat, aby se zapojili. V obsahu hry jsou tři papírové desky oboustranné s obrázky, karty s písmenky (Lze vyrobit doma. V krabici chybí uspořádání na karty - vzniká pak s kartách chaos, chcete-li je uspořádat), opravdu malinké dřevěné kostičky jako odměny (riziko snadné ztráty a spolknutí pro menší děti) a návod, co s tím můžeme dělat. Návod s písmenky pro předškoláky nám úplně nefunguje, protože dcera zatím písmenka poznává a neumí např. hláskovat slovo. Za ty peníze bych řekla, že to ani nestojí. Uvidíme, jestli se nám hra ještě do budoucna rozvine, ale velké očekávání nemám.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hry reflektují vývoj technologií, které nás obklopují. Při hře narazíte na otázky používání mobilních telefonů, dotýkají se nástrah a rizik internetu, s nimiž by si dnešní děti měly také dokázat poradit. Značka se stále rozvíjí a přichází také s dalšími hrami s výjimečnými ilustracemi.

Jak říká Táňa le Moigne, autorka konceptu naučných her 4bambini: "Výchova dětí je náročný obor, který se bohužel na žádné škole neučí. O to důležitější je, jak si s ním poradíme. Hry o důležitých životních hodnotách jsem připravila pro všechny rodiče, kteří stejně jako já věří, že hodnoty jsou jedna z nejdůležitějších věcí, kterou můžeme dětem do života dát."

V nabídce vzdělávacích her 4bambini najdete novou generaci výchovných her, které si získaly největší oblibu: Nešťourej se v nose a Dávej bacha. Hry ve své nové podobě reflektují vývoj technologií, které nás obklopují. Proto mezi situacemi, o kterých si s dětmi budete povídat, najdete také otázky na používání mobilních telefonů ve společnosti či na návštěvě. Nevyhýbají se ani nástrahám a rizikům internetu, s nimiž by si dnešní děti měly také dokázat poradit.

Další z nabídky jsou jednoduché, zábavné a akční hry. Mají snadná pravidla, nevyžadují složitou přípravu, zahrajete si je i na cestách a lehce do společného hraní zapojíte malé i velké děti ve své rodině.