Woody | Víceúčelový kalendář s hodinami a barometrem

Kód: 90649
Značka: WOODY
379 Kč 313 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Netradiční vkládačka, pomocí které mohou děti sledovat hodiny, dny, měsíce i počasí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výuková hračka, se kterou se dítě učí používat kalendář, ručně nastavuje hodiny, datum, den v týdnu, roční období a počasí.

Popisky jsou v ČEŠTINĚ.

Rozvoj a tipy

Bavte se s dítětem o časových údajích každý den. Uvidíte, že si je brzy osvojí a bude si kalendář tvořit s radostí samo. Zkuste také základy plánování na další den, sledujte počasí, večer nastavte správně ručičky, nachystejte s dítětem oblečení dle předpovědi...

Věk

5+

Obsah balení

  • deska s hodinami
  • 6 kolíčků

Další parametry

Rozměry balení: 36 x 36 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Co rozvíjí: Motorika, Znalost
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina našich hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Od roku 1999 se WOODY aktivně zúčastňuje mezinárodních výstav hraček Praze, Norimberku a od roku 2005 je také pravidelným vystavovatelem hraček v Hongkongu.