UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Woody | Montážní stavebnice Konstruktér

Kód: 95001
Značka: WOODY
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Stavebnice se šroubkami a matičkami pro malé montéry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montážní stavebnice v kyblíku Konstruktér nabízí pro malé kutily nekonečné množství variant různých staveb od strojů, aut, až po domečky, jeřáby a podobně. Obsahuje velké množství různých dílků (matice, šrouby, kolečka, šroubovák a montážní klíč).

Praktické balení v kyblíku s víkem je ideální také pro cestování.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí zručnost, fantazii, ideální první stavebnice pro malé montéry.

Věk

4+

Obsah balení

  • 90 dílů

Další parametry

Rozměry balení: 9 x 9 x 26 cm, kyblík

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stavebnice
Co rozvíjí: Motorika, Orientace
Věk: 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina našich hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Od roku 1999 se WOODY aktivně zúčastňuje mezinárodních výstav hraček Praze, Norimberku a od roku 2005 je také pravidelným vystavovatelem hraček v Hongkongu.