Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Woody | Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra 3v1

Kód: 91230
645 Kč 533 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom - velká magnetická mapa Česka. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je seznámit sítě s Českou republikou coby státem plným zajímavostí.

Současně se zde dítě naučí rozčlenit naši republiku do jednotlivých okresů a určit okresní města. Na podkladové desce jsou rovněž zakresleny řeky a pohoří. Dítě přikládá dílky znázorňující jednotlivé okresy na podkladovou magnetickou plochu. Hranice jednotlivých okresů jsou vyznačeny tenkou červenou linkou, podle které dítě jednoduše určí, kam který dílek patří. Později už bezpečně ví a osvojí si znalost, kde se jednotlivé okresy nacházejí, s kterými sousedí atd. Díky obrázkům umístěným na každém dílku si děti ihned uvědomí, co je pro každý okres charakteristické, co se kde pěstuje, vyrábí, těží, kde jaká zvířata žijí, případně kde se nachází která zajímavá stavba, hrad či zámek.

S kompletně poskládanou mapou si pak s rodiči nebo kamarády zahrají hru, která bystří smysly a trénuje postřeh.

Design a kresby pocházejí od českých návrhářů. 

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával.

U mapy nezapomeňte na pojmenování okresů, měst a souvislosti (zde bydlíme, kde bydlí příbuzní a kamarádi, kudy jezdíme na dovolenou atd.).

Pozn. Mapa je těžká, použijte pevný úchyt - např. šroubek s hmoždinkou nebo speciální háček.

Věk

6+

Obsah balení

  • magnetická závěsná mapa ČR
  • šňůrka k zavěšení
  • látkový pytlík na dílky

Další parametry

Rozměry balení: 77 x 47 x 0,5 cm

Váha: 3,3 kg

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely a didaktické pomůcky
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HP Avatar autora | 29.4.2020
Jedná se o dárek pro vnuky - byli spokojení a já také . Momentálně využíváno jako pomůcka při domácím vyučování. Ať se Vám daří. Heda Psotová
5
Avatar autora | 12.3.2020
ještě jsme nehráli, bude to dárek, ale moc se mi hra líbí

WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina našich hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Od roku 1999 se WOODY aktivně zúčastňuje mezinárodních výstav hraček Praze, Norimberku a od roku 2005 je také pravidelným vystavovatelem hraček v Hongkongu.