Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Woody | Didaktická vkládačka 10 obrázků v dř.krabičce

Kód: 90605
599 Kč 495 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Sada v dřevěné krabičce s dřevěnými geometrickými útvary a předlohami

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do výřezů v jednom z 10 obrázku vkládá dítě příslušné tvary. Podporuje rozvoj logiky a kombinatoriky. Hračka získala ocenění "Správná hračka 2007". Vhodné i do mateřských škol díky bytelnému zpracování.

Rozvoj a tipy

Hra pro rozvoj kreativity a jemné motoriky dětí, snaží se správně odhadnout, který tvar patří do které části obrázku. Učí děti tvary, barvy, orientaci v prostoru a soustředění.

Věk

2+

Obsah balení

  • 10 dřevěných obrázků
  • různobarevné tvary
  • dřevěná krabička

Další parametry

Rozměry balení: 28 x 27 cm

Materiál: dřevo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle a motorické hračky
Co rozvíjí: Kreativita, Motorika, Znalost
Věk: 2, 3, 4, 5
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina našich hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Od roku 1999 se WOODY aktivně zúčastňuje mezinárodních výstav hraček Praze, Norimberku a od roku 2005 je také pravidelným vystavovatelem hraček v Hongkongu.