DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté (uhrazené či na dobírku) do 17.12. do 7:00. I po tomto datu budeme objednávky odesílat, ale již se dle informací přepravců snižuje pravděpodobnost včasného doručení (tj. do pátku 21.12.). Pro doručení do Vánoc doporučujeme kurýra Geis a Zásilkovnu a platbu on-line nebo na dobírku. Více info v přehledu "Cena dopravy" nahoře nebo přímo u nás na telefonu, e-mailu či on-line chatu. PRODEJNA PRAHA - OSOBNÍ ODBĚR I NÁKUP je možný do 21.12., více info podají výše "Kontakty" nebo "Prodejna". Objednávky je možné ihned vyzvednout, nebo můžete přijít i bez objednání a vybrat rovnou na místě.

Učíme se hrou II – vzdělávací hry

ČLÁNEK JE MOMENTÁLNĚ UPRAVOVÁN, ODKAZY NA PRODUKTY NEMUSÍ BÝT FUNKČNÍ! Díky za pochopení. :)

Způsoby učení, které při hrách využijete nejvíce, jsou u menších dětí nápodoba a vtiskávání, u starších pak častěji přivykání, operativní podmiňování a pokus-omyl. Avšak všechny typy učení nás v různých situacích provázejí celý život, přičemž klasické podmiňování si ani neuvědomíme.

Hry podporující učení

Takřka veškeré společenské hry působí na principu vtiskávání. Tyto hry vnímáme především zrakem a ukládáme si jejich vizuální obraz. Pro učení je pak ideální kombinace se zvukovým projevem a motorickým úkonem, např. když se učíme číst, vidíme tvar písmenka, který obtáhneme a nebo rovnou několikrát sami napíšeme, vidíme předmět, který tímto písmenkem začíná, a ještě si písmenko nahlas přeříkáme.

Vybrali jsme poměrně širokou škálu her z naší nabídky a rozdělili je podle toho, do kterého školního předmětu nižšího stupně ZŠ nejvíce zasahují. Způsoby, jakými hry rozvíjejí určité vlastnosti, se různí. Je proto velkou výhodou, když dobře znáte zvyky svého dítěte, víte, co jej baví a co na něj platí a s čím naopak neuspějete, ač je to sebezábavnější. Když budete znát své dítě, nestane se vám tak snadno, abyste s výběrem té správně hry šlápli vedle.

MATEMATIKA

Učíme se početní operace

Logické hry pro jednoho

Deskové hry, v kterých počítáme

Paměť a počty

Hrajeme si s prostorem

Programování a logika


ČESKÝ JAZYK

Učíme se číst a psát

Magnetická abeceda

Fantazie a slovní zásoba

Gramatika

 

 

PRVOUKA, PŘÍRODOVĚDA, VLASTIVĚDA

Zvířata

Experimenty a poznávání přírody

Země a vlast

Dějiny a další

 

Nejvzácnější však na každé hře je interakce k rodičem. Tak hodně štěstí a radosti ze společných chvil Vám i Vašim dětem!

Čtěte také: Učíme se hrou I – přirozené učení vs. škola