DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté (uhrazené či na dobírku) do 17.12. do 7:00. I po tomto datu budeme objednávky odesílat, ale již se dle informací přepravců snižuje pravděpodobnost včasného doručení (tj. do pátku 21.12.). Pro doručení do Vánoc doporučujeme kurýra Geis a Zásilkovnu a platbu on-line nebo na dobírku. Více info v přehledu "Cena dopravy" nahoře nebo přímo u nás na telefonu, e-mailu či on-line chatu. PRODEJNA PRAHA - OSOBNÍ ODBĚR I NÁKUP je možný do 21.12., více info podají výše "Kontakty" nebo "Prodejna". Objednávky je možné ihned vyzvednout, nebo můžete přijít i bez objednání a vybrat rovnou na místě.

Vilac | Veterinární klinika v kufříku

Kód: V6315
Značka: Vilac
579 Kč 479 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Doktor, lékař, zvěrolékař

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrajte si kdekoli - vemte si s sebou svůj rozložitelný a snadno přenosný kufřík, který obsahuje celou veterinární kliniku se zvířátky. Snadno se skládá. Balení obsahuje 13 ks dřevěných doplňků. 

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku, představivost a fantazii. Rozšiřuje slovní zásobu a učí zobrazené předměty pojmenovat. Děti samy nebo s vámi jistě vymyslí nepřeberné množství příběhů.

Věk

3+

Obsah balení

  • 13 dílů
  • Kufřík

Další parametry

Rozměry balení: 41 x 20 x 5 cm

Rozměry rozložené kliniky: 41 x 25 x 26 cm

Materiál: karton, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.