UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Vilac | Velký set kostek Nathalie Lété 28ks

Kód: V8649
Značka: Vilac
749 Kč 619 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Kostky s různými motivy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kostky s razítky vhodné pro děti od 2 let, které ilustrovala francouzská ilustrátorka Nathalie Lété. Můžete s nimi stavět obrázek z kostek, věže, pojmenovávat obrázky či písmena, rozdělovat podle kritérií (na rostliny, zvířata, barvy, písmena...), lze je použít i jako razítka k abecedě. Jsou ilustrované ze všech stran krásnými motivy květin, zvířátek, písmen a číslic.

Rozvoj a tipy

Razítkování u dětí rozvíjí motoriku a popisování obrázků a tvorba příběhů slovní zásobu a fantazii. 

Zároveň kostky procvičí logiku, myšlení, motoriku a fantazii dětí.

Věk

2+

Obsah balení

  • 28 kostek

Další parametry

Rozměry kostky: 4,5 x 4,5 x 4,5cm

Rozměry balení: 36,5 x 22,5 x 5cm

Materiál: dřevo, potištěno nezávadnými barvami

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.