Vilac | Skládací farma v kufříku

Kód: V6318
Značka: Vilac
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Celá farma v úsporném kartonovém kufříku - vhodné i na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrajte si kdekoli - vezměte si s sebou svůj rozložitelný a snadno přenosný kufřík, který obsahuje celou farmu se zvířátky. Snadno se skládá. Balení obsahuje 14 ks dřevěných doplňků. 

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku, představivost a fantazii. Rozšiřuje slovní zásobu a učí zobrazené předměty pojmenovat. Děti samy nebo s vámi jistě vymyslí nepřeberné množství příběhů.

Věk

3+

Obsah balení

  • 14 dílů
  • kufřík

Další parametry

Rozměry balení: 41 x 20 x 5 cm

Rozměry rozložené farmy: 41 x 25 x 26 cm

Materiál: karton, dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJNOVĚJŠÍ
Co rozvíjí: Kreativita
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.