Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Vilac | Set Malý zahradník

Kód: V3805
515 Kč 426 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sada všeho potřebného pro vaše malé zahradníky a zahradnice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradnický set obsahuje zástěru, hrábě, lopatu, rukavice a 4 popisovací tabulky, kterými si mladí zahradníci mohou označit záhonky či květináče. Skvělá sada, se kterou se děti mohou učit péči o užitkové plodiny. 

Věk

3+

Obsah balení

  • lopatka
  • hrabičky
  • 4x popisovací tabulky
  • zástěra
  • rukavice

Další parametry

Rozměry balení: 35 x 25 x 5,5 cm

Materiál: dřevo, kov, látka

Doplňkové parametry

Kategorie: Experimenty a bádání
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.