UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Vilac | Motorická kostka Sova

Kód: V2479
Značka: Vilac
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Vilac | Motorická kostka Sova

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná motorická kostka ve tvaru sovy. Dítě se uči vhazovat různé tvary do správných otvorů, zároveň se může učit tvary pojmenovat a poznávat barvy.

Rozvoj a tipy

Krásná hračka rozvíjející jemnou motoriku a prostorovou představivost. Do sovičky se navíc dají ukrýt další poklady. 

Věk

18m+

Další parametry

Rozměry balení: 17 x 18 x 12 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.