OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn.

Vilac | Klavír červený

Kód: V8317
Značka: Vilac
1 455 Kč 1 202 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
zvuk, sluch

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský klavír s 18 klávesami. Součástí je několik partitur. 

Tento výrobek je především hračkou pro děti, proto tóny nemusí 100% přesně odpovídat zvuku profesionálních nástrojů.

Rozvoj a tipy

Hudební nástroje děti baví - vyluzují zvuk, který mohou děti ovlivnit. Podporuje smysly, hudební sluch a u starších dětí často vedou k vlastnímu tvoření skladeb či nápodobě jiných.

Věk

3+

Obsah balení

  • klavír
  • 10 karet partitur

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 25 x 32 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.