UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Vilac | Dřevěné puzzle Veselá farma

Kód: V7702
Značka: Vilac
542 Kč 448 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Magnetické puzzle pro nejmenší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři dřevěná zvířátka složená každé ze tří dílků. Dílky jsou magnetické a odnímatelné, lze je míchat až do vytvoření vtipného imaginárního zvířátka.

Dílky jsou velké, skvěle padnoucí do dětské ručky, a perfektně opracované a malované.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí motoriku a fantazii.

Věk

2+

Obsah balení

  • 4 zvířátka = 12 dílů

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 18 x 17 cm

Rozměry zvířátek: cca 9 x 7  cm

Materiál: dřevo, magnet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.