Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Vilac | Dřevěné bingo Zvířátka

Kód: V6130
580 Kč 479 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Vilac | Dřevěné bingo Zvířátka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bingo Zvířátka je veselé zpracování klasické hry bingo do přitažlivého formátu kombinující známou hru s oblíbeným oblíkáním panenek.

Vyberte si zvířátko a zatočte ruletou. Jaká část oblečení vám padla, tu si vyberte ze zásoby a připněte na svou figurku. jede další hráč. Pokud si vytočíte část oblečení, které již máte, jede další hráč okamžitě. S hračkou je možné si hrát samozřejmě i samostatně a bez pravidel - oblékejte zvířátka dle libosti.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 4 zvířátka se stojánky
  • 20 magnetických oblečků
  • Kartonový kyblík s dřevěným víkem-ruletou

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 16 x 16 cm

Rozměry zvířátka: 16 cm

Materiál: dřevo - víko-ruleta, zvířátka a strojánky a magnetické oblečení; karton - obal kyblíku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.