Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Vilac | Dřevěná vyskakovací hra zvířátka Iceland

Kód: V8534
335 Kč 277 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (1 ks)

Krásná dřevěná vyskakovací zvířátka s motivem Islandu od umělkyně Michelle Carlslund. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorická hračka - zvířátka jednoduchým stlačením a puštěním vyskočí, z čehož se děti dokáží i hodiny radovat. Po vyskočení je úkolem vrátit zvířátka zase zpět do otvorů a zábava může začít nanovo. 

Krásná dřevěná vyskakovací zvířátka s motivem Islandu od umělkyně Michelle Carlslund. Z dřevěného iglů vyskakují 3 postavičky – liška, králík a sněhulák. 

Rozvoj a tipy

Rozvíjí motorické dovednosti, starší děti mohou zvířátko chytat i ve vzduchu. 

Věk

18m+

Obsah balení

  • 4 díly hračky - liška, králík a sněhulák a podstavec

Další parametry

Rozměry balení: 11 x 17 x 5 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 1, 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.