Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Vilac | Domino Malí hudebníci

Kód: V7903
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Vilac | Domino Malí hudebníci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická dřevěná hra domino v roztomilém barevném provedení. Z jedné strany spojujete dvojice hudebníku se stejnými nástroji, ze strany druhé pak můžete hrát klasickou hru domino s body. Hru může rodič doplnit o další aktivity. 

Rozvoj a tipy

Jedna z prvních her pro rozvoj matematických dovedností - dítko se učí počítat a přikládat k sobě správné dílky. Poznávejte s dětmi barvičky pozadí, zobrazená zvířátka a hudební nástroje. Starší děti je mohou spojovat či třídit jen podle určitých shod typu: jen žesťové nástroje, jen drnkací, jen nástroje ze dřeva apod.

Věk

3+

Obsah balení

  • 28 oboustranných dílků domina

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 12 x 2 cm

Rozměry dílků: 8 x 4 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.